TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077
TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077 TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077
Indeks: B-YT-6077
EAN: 5906083960772
Marka: Yato
Waga: 1.4 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 60 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Umożliwia cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Zapewnia gładkie krawędzie cięcia i minimalizuje odpryski
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 300 mm
  • Średnica otworu mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 60
  • Maksymalne obroty: 5000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
Tagi: TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077
Cechy
Dla
YT-82175
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
60
Maks. obroty
5000 min⁻¹
Rozdzielczość przetwornika IR
300x60
Średnica
300 mm
Średnica mocowania
30 mm