TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076
TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076 TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076
Indeks: B-YT-6076
EAN: 5906083960765
Marka: Yato
Waga: 1.34 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 40 zębów
Wyposażona w zęby z nakładką z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięć poprzecznych, wzdłużnych i kątowych.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego
  • Możliwość wykonywania cięć wzdłużnych w drewnie i płytach
  • Możliwość wykonywania cięć kątowych
  • Zastosowanie w drewnie, płytach drewnopochodnych oraz tworzywach sztucznych
Dane techniczne
  • Zastosowanie: Drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Średnica: 300 mm
  • Maksymalne obroty: 5000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 40
Tagi: TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076
Cechy
Dla
YT-82175
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
40
Maks. obroty
5000 min⁻¹
Rozdzielczość przetwornika IR
300x40
Średnica
300 mm
Średnica mocowania
30 mm