TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075
TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075 TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075
Indeks: B-YT-6075
EAN: 5906083960758
Marka: Yato
Waga: 1.3 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 24 zęby, otwór 30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu zwiększają żywotność narzędzia.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zaprojektowana do cięcia poprzecznego
  • Możliwość cięcia wzdłużnego
  • Dostosowana do cięcia kątowego
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 300 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 24
Tagi: TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075
Cechy
Dla
YT-82175
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
24
Maks. obroty
6000 min⁻¹
Rozdzielczość przetwornika IR
300x24
Średnica
300 mm
Średnica mocowania
30 mm