TARCZA WIDIOWA 205X24TX18 MM YT-6066
TARCZA WIDIOWA 205X24TX18 MM YT-6066 TARCZA WIDIOWA 205X24TX18 MM YT-6066
Indeks: B-YT-6066
EAN: 5906083960666
Marka: Yato
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 205 mm, 24 zęby
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
  • Gładkie krawędzie cięcia z minimalnym ryzykiem odprysków
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 205 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Średnica mocowania: 18 mm
  • Liczba zębów: 24
Tagi: TARCZA WIDIOWA 205X24TX18 MM YT-6066
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
24
Maks. obroty
6000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
205x24
Seria
GRD
Średnica
205 mm
Średnica mocowania
18 mm