TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065
TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065 TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065
Indeks: B-YT-6065
EAN: 5906083960659
Marka: Yato
Waga: 0.575 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 200 mm, 24 zęby, otwór 30 mm
Zęby z węglika wolframu zwiększające trwałość ostrza.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Praca w drewnie, płytach drewnopochodnych i tworzywach sztucznych
  • Odporność na zużycie i wysokie temperatury
Dane techniczne
  • Zastosowanie: Drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał zębów: Węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 200 mm
  • Maksymalne obroty: 8000 obr/min
  • Grubość rzazu: 3.2 mm
  • Grubość korpusu tarczy: 2.2 mm
  • Średnica otworu mocującego: 30 mm
  • Liczba zębów: 24
Tagi: TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065
Cechy
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
24
Maks. obroty
8000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
200x24
Seria
GRD
Średnica
200 mm
Średnica mocowania
30 mm