TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063
TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063 TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063
Indeks: B-YT-6063
EAN: 5906083960635
Marka: Yato
Waga: 0.35 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 185 mm, 18 zębów, otwór 20 mm
Zęby z węglika wolframu zapewniają trwałość i wydajność tnącą.
Cechy
  • Przeznaczona do drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych
  • Umożliwia cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 185 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm
  • Liczba zębów: 18 (z węglika wolframu)
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.4 mm
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
Tagi: TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063
Cechy
Dla
YT-82151
Grubość segmentu tnącego
2.4 mm
Grubość tarczy
1.4 mm
Liczba zębów
18
Maks. obroty
9000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
185x18
Seria
GRD
Średnica
185 mm
Średnica mocowania
20 mm