TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061
TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061 TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061
Indeks: B-YT-6061
EAN: 5906083960611
Marka: Yato
Waga: 0.49 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 184x30 mm, 40 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu.
Narzędzie do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Kompatybilność z elektronarzędziami, np. YT-82172
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 184 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 40T
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
Tagi: TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061
Cechy
Dla
YT-82172
Grubość segmentu tnącego
3.2 mm
Grubość tarczy
2.2 mm
Liczba zębów
40
Maks. obroty
9000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
184x40
Seria
GRD
Średnica
184 mm
Średnica mocowania
30 mm