TARCZA WIDIOWA 160X36TX30 MM YT-6057
TARCZA WIDIOWA 160X36TX30 MM YT-6057 TARCZA WIDIOWA 160X36TX30 MM YT-6057
Indeks: B-YT-6057
EAN: 5906083960574
Marka: Yato
Waga: 0.38 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 160 mm, 36 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu zwiększają wytrzymałość oraz żywotność ostrza.
Cechy
  • Minimalizuje odpryski i uszkodzenia materiału
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał zębów: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 160 mm
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Liczba zębów: 36
Tagi: TARCZA WIDIOWA 160X36TX30 MM YT-6057
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.8 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
36
Maks. obroty
9500 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
160x36
Seria
GRD
Średnica
160 mm
Średnica mocowania
30 mm