TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053
TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053 TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053
Indeks: B-YT-6053
EAN: 5906083960536
Marka: Yato
Waga: 0.27 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 140 mm, 30 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu o grubości segmentu tnącego 2.8 mm.
Cechy
  • Szybkie cięcie drewna, płyt i tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 140 mm
  • Średnica mocowania: 16 mm
  • Liczba zębów: 30
  • Maksymalne obroty: 10000 obr./min
  • Materiał zębów: Węglik wolframu
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
Tagi: TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.8 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
30
Maks. obroty
10000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
140x30
Seria
GRD
Średnica
140 mm
Średnica mocowania
16 mm