TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050
TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050 TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050
Indeks: B-YT-6050
EAN: 5906083960505
Marka: Yato
Waga: 0.24 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza widiowa Yato 130x24Tx16 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
Dane techniczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 130 mm
  • Maksymalne obroty: 10000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Średnica mocowania: 16 mm
  • Liczba zębów: 24T
Tagi: TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050
Cechy
Grubość segmentu tnącego
2.8 mm
Grubość tarczy
2 mm
Liczba zębów
24
Maks. obroty
10000 min⁻¹
Materiał części roboczej
węglik wolframu
Rozdzielczość przetwornika IR
130x24
Seria
GRD
Średnica
130 mm
Średnica mocowania
16 mm