KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., TORX SECURITY: T20X100MM, T30X100MM YT-0492
Indeks: B-YT-0492
EAN: 5906083904929
Marka: Yato
Waga: 0.066 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Końcówki wkrętakowe Torx Security Yato 1/4'', 100 mm
Stal S2, piaskowane wykończenie grotu zwiększające odporność na korozję.
Cechy
  • Długość 100 mm umożliwia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni
  • Grot Torx Security (TR) zapobiega nieautoryzowanemu odkręcaniu wkrętów
  • Uchwyt sześciokątny 1/4" zapewnia kompatybilność z mocowaniami narzędziowymi
  • W skład zestawu wchodzą rozmiary T20 oraz T30
Dane techniczne
  • Materiał: wysokogatunkowa stal S2
  • Długość całkowita: 100 mm
  • Uchwyt narzędziowy: sześciokątny 1/4" (6.3 mm)
  • Grot: Torx Security (TR)
  • Rozmiary grotów: T20, T30
  • Liczba sztuk w zestawie: 2
Tagi: KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., TORX SECURITY: T20X100MM, T30X100MM YT-0492
Cechy
Długość
100 mm
Grot
Torx
Liczba sztuk w zestawie
2
Materiał
S2
Rodzaj uchwytu narzędziowego
sześciokątny
Rozdzielczość przetwornika IR
20x100
Rozmiar grotu Torx TR
T20, T30
Rozmiar uchwytu narzędziowego
1/4" (6.3 mm)
Seria
GRD
Średnica trzonu
5, 6 mm