KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., TORX SECURITY: T10X100MM, T25X100MM YT-0490
Indeks: B-YT-0490
EAN: 5906083904905
Marka: Yato
Waga: 0.06 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Końcówki wkrętakowe Yato 1/4'', 2 szt., Torx Security 100 mm
Stal S2, piaskowane wykończenie grotu chroniące przed korozją.
Cechy
  • Odporność na skręcanie i zużycie
  • Długość 100 mm umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc
  • Specjalistyczny grot Torx TR (Security) do śrub zabezpieczających
  • Uniwersalny uchwyt sześciokątny 1/4"
  • Zestaw zawiera rozmiary: T10 i T25
Dane techniczne
  • Materiał wykonania: stal S2
  • Długość całkowita: 100 mm
  • Typ uchwytu: sześciokątny 1/4" (6.3 mm)
  • Rodzaj grotu: Torx TR (Security)
  • Rozmiary grotów: T10, T25
  • Wykończenie grotu: piaskowany
  • Średnica trzonu: 5 mm
  • Liczba sztuk w zestawie: 2
Tagi: KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., TORX SECURITY: T10X100MM, T25X100MM YT-0490
Cechy
Długość
100 mm
Grot
Torx TR
Liczba sztuk w zestawie
2
Materiał
S2
Rodzaj uchwytu narzędziowego
sześciokątny
Rozdzielczość przetwornika IR
10x100
Rozmiar grotu Torx TR
T10, T25
Rozmiar uchwytu narzędziowego
1/4" (6.3 mm)
Seria
GRD
Średnica trzonu
5 mm