KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., PHILLIPS: PH1X100MM, PH2X100MM YT-0488
Indeks: B-YT-0488
EAN: 5906083904882
Marka: Yato
Waga: 0.065 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Końcówki wkrętakowe Yato 1/4", PH1, PH2, 100 mm
Wykonane ze stali S2 z piaskowanym wykończeniem grotu.
Cechy
  • Długość 100 mm ułatwia dostęp do miejsc o utrudnionym dostępie.
  • Sześciokątny uchwyt 1/4" kompatybilny z wkrętarkami i uchwytami narzędziowymi.
Dane techniczne
  • Materiał: Stal S2
  • Długość: 100 mm
  • Rodzaj uchwytu narzędziowego: sześciokątny
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: 1/4" (6.3 mm)
  • Rodzaj grotu: Phillips (PH1, PH2)
  • Wykończenie grotu: piaskowany
  • Średnica trzonu: 5 mm (dla PH1) | 6 mm (dla PH2)
  • Liczba sztuk w zestawie: 2
Tagi: KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., PHILLIPS: PH1X100MM, PH2X100MM YT-0488
Cechy
Długość
100 mm
Grot
Phillips
Liczba sztuk w zestawie
2
Materiał
S2
Rodzaj uchwytu narzędziowego
sześciokątny
Rozmiar grotu Phillips (PH)
PH1, PH2
Rozmiar uchwytu narzędziowego
1/4" (6.3 mm)
Seria
GRD
Średnica trzonu
5, 6 mm