KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY 3/4" 160-800NM YT-07752
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Klucz dynamometryczny Yato 3/4" 160–800 Nm
Głowica wykonana ze stali 42CrMo, w zestawie świadectwo kalibracji.
Cechy
  • Skala momentów umieszczona bezpośrednio w rękojeści
  • Blokada zabezpieczająca przed przypadkową zmianą momentu
  • Gumowana rękojeść
  • Dostarczany w walizce
Dane techniczne
  • Moment obrotowy: 160-800 Nm
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: 3/4" (19.0 mm)
  • Tolerancja: CW/CCW ±3% (do 500 Nm), CW/CCW ±4% (powyżej 500 Nm)
  • Długość: 1030-1050 mm
  • Materiał głowicy: Stal 42CrMo
  • Świadectwo kalibracji: Tak
Tagi: KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY 3/4" 160-800NM YT-07752
Cechy
Długość
1030-1050 mm
Materiał głowicy
42CrMo
Materiał rękojeści
30CrMo, PVC
Moment obrotowy
160-800 Nm
Przełącznik kierunku obrotów
tak
Rozmiar uchwytu narzędziowego
3/4" (19.0 mm)
Seria
GRF
Świadectwo kalibracji
tak
Tolerancja
≤500 Nm: CW ±3%, CCW ±3%, >500 Nm: CW ±4%, CCW ±4%