Indeks: T-WEL.WLBRK12EU
EAN: 4003019448623
Marka: WELLER
Waga: 0.247 kg
Opinie: 0
Lutownica: grzałkowa WELLER WLBRK12EU
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Lutownica grzałkowa 12W, temperatura grota 510°C, bezprzewodowa
Lutownica grzałkowa Weller WLBRK12EU to bezprzewodowe urządzenie o mocy 12W, zasilane akumulatorem Li-Ion 3,7V o pojemności 2600mAh. Urządzenie osiąga temperaturę grota wynoszącą 510°C w czasie 45 sekund. Narzędzie zostało wyposażone w grot typu stożek o wymiarze 0,4mm oraz złącze USB C do ładowania akumulatora.
W zestawie: grot WEL.WLTC04LBA12, kabel USB, lutownica, nasadka ochronna.
Tagi: Lutownica: grzałkowa WELLER WLBRK12EU
Cechy
Artykuły współpracujące
WEL.WLTCH4LBA12
Bateria/ akumulator
akumulator Li-Ion 3,7V 2600mAh x1
Czas nagrzewania
45s
Kształt grota
stożek
Moc lutownicy
12W
Napięcie zasilania lutownicy
5V
Podświetlenie
LED
Producent
WELLER
Rodzaj złącza
USB C
Temperatura grota
510°C
Typ lutownicy
grzałkowa
Wersja
bezprzewodowa
Właściwości sprzętu lutowniczego
wskaźnik LED sygnalizujący pracę
Wymiary grota
0,4mm