TAŚMA PTFE 15MX19MMX0.2MM 75202
TAŚMA PTFE 15MX19MMX0.2MM 75202 TAŚMA PTFE 15MX19MMX0.2MM 75202
Indeks: B-75202
EAN: 5906083752025
Marka: Vorel
Waga: 0.049 kg
Opinie: 0
Opis
Taśma PTFE 15 m x 19 mm x 0,2 mm
Posiada atest higieniczny na kontakt z wodą pitną.
Taśma teflonowa do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wodno-kanalizacyjnych.
  • wymiar 15Mx19MMx0,2MM
Tagi: TAŚMA PTFE 15MX19MMX0.2MM 75202
Cechy
Długość
15 m
Grubość
0.2 mm
Kolor
biały
Materiał
PTFE
Rozmiar
2 mm
Szerokość
19 mm