TAŚMA PTFE 12MX12MMX0.1MM 75201
TAŚMA PTFE 12MX12MMX0.1MM 75201 TAŚMA PTFE 12MX12MMX0.1MM 75201
Indeks: B-75201
EAN: 5906083752018
Marka: Vorel
Waga: 0.013 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma PTFE 12 m x 12 mm x 0,1 mm
Materiał teflonowy przeznaczony do uszczelniania połączeń gwintowych.
Tagi: TAŚMA PTFE 12MX12MMX0.1MM 75201
Cechy
Długość
12 m
Grubość
0.1 mm
Kolor
biały
Materiał
PTFE
Rozmiar
1 mm
Seria
GRD
Szerokość
12 mm