KLUCZ DO KÓŁ 17X19X22X13/16'' 57000
KLUCZ DO KÓŁ 17X19X22X13/16'' 57000 KLUCZ DO KÓŁ 17X19X22X13/16'' 57000
Indeks: B-57000
EAN: 5906083570001
Marka: Vorel
Waga: 1.25 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Klucz krzyżakowy do kół Vorel 17, 19, 22 mm, 13/16"
Wykonany ze stali węglowej.
Cechy
  • Cztery rozmiary nasadek w jednym narzędziu (17 mm, 19 mm, 22 mm, 13/16")
Dane techniczne:
  • Rodzaj narzędzia: klucz krzyżakowy do kół samochodowych
  • Materiał wykonania: stal węglowa
  • Rozmiary nasadek: 17, 19, 22 mm, 13/16" (co odpowiada 20.6 mm)
Tagi: KLUCZ DO KÓŁ 17X19X22X13/16'' 57000
Cechy
Materiał
stal węglowa #45
Rozdzielczość przetwornika IR
17x19
Rozmiar
17x19x22x13/16" (20.6 mm)