Indeks: T-PPA180-40
Marka: TWINTEX
Waga: 2.334 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TWINTEX PPA180-40
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Zasilacz laboratoryjny TWINTEX PPA180-40
Zasilacz laboratoryjny 180W, 0,5–40,5V DC / 0–16,4A, programowalny
Zasilacz laboratoryjny TWINTEX PPA180-40 to programowalne urządzenie impulsowe z jednym kanałem wyjściowym. Przyrząd oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie od 500mV do 40,5V DC oraz prąd wyjściowy do 16,4A przy mocy maksymalnej 180W. Stabilizacja napięcia wynosi ≤0,01%+ 3mV, natomiast stabilizacja prądu osiąga wartość ≤0,1%+ 5mA. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego utrzymują się na poziomie ≤6Vrms.
Kompaktowa konstrukcja o wymiarach 140x55x315mm zasilana jest napięciem w zakresie 100–240V AC. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel zasilający oraz oprogramowanie.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TWINTEX PPA180-40
Cechy
Artykuły współpracujące
GTL-232
Interfejs
RS485
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
180W
Napięcie wyjściowe
500mV DC...40,5V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Oprogramowanie
dołączone
Prąd wyjściowy
0...16,4A
Producent
TWINTEX
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 4,3"
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Sposób programowania
pokrętło
Stabilizacja napięcia
≤0,01%+ 3mV
Stabilizacja prądu
≤0,1%+ 5mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤6Vrms
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb ładowania baterii
Wymiary
140x55x315mm