Zasilacz laboratoryjny: standardowy TELEDYNE LECROY T3PS13206
Indeks: T-LC-T3PS13206
Waga: 8.573 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS13206
Zasilacz laboratoryjny 0–32V / 6A, jeden kanał
TELEDYNE LECROY T3PS13206 to jednokanałowy zasilacz laboratoryjny o konstrukcji liniowej. Urządzenie pozwala na płynną regulację napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 32V DC oraz prądu w zakresie od 0 do 6A. Charakteryzuje się rozdzielczością ustawień na poziomie 10mV dla napięcia oraz 1mA dla prądu, zapewniając przy tym tętnienia i szumy napięcia wyjściowego nieprzekraczające 1mVrms.
Przyrząd wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala. Zastosowano w nim inteligentne sterowanie układem chłodzenia oraz funkcję zdalnego włączania i wyłączania wyjścia, co zwiększa elastyczność pracy w środowisku pomiarowym. Współczynnik stabilizacji napięcia przy zmianie obciążenia wynosi ≤0,01% + 3mV.
Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem sieciowym w zakresie od 100 do 240V AC. Konstrukcja urządzenia zamknięta jest w obudowie o wymiarach 210x155x306mm.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: standardowy TELEDYNE LECROY T3PS13206
Napięcie wyjściowe
0...32V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Prąd wyjściowy
0...6A
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD 4,3"
Rodzaj zasilacza
liniowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
10mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Seria producenta
T3PSXXXXX
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤1mVrms
Typ zasilacza laboratoryjnego
standardowy
Właściwości przyrządów pomiarowych
zdalne włączanie i wyłączanie wyjścia
Współczynnik stabilizacji napięcia przy zmianie obciążenia
≤0,01% + 3mV
Wymiary
210x155x306mm