Indeks: T-LC-T3PS800011P
Waga: 4.082 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS800011P
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS800011P
Zasilacz laboratoryjny 0–800V / 1,44A, moc 360W
TELEDYNE LECROY T3PS800011P to programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej i wielozakresowej. Urządzenie pozwala na uzyskanie napięcia wyjściowego w zakresie 0–800V DC oraz prądu wyjściowego do 1,44A, osiągając przy tym moc maksymalną 360W. Parametry wyjściowe charakteryzują się rozdzielczością napięcia 14mV oraz rozdzielczością prądu 1mA.
Stabilność pracy urządzenia potwierdzają parametry tętnień i szumów dla napięcia regulowanego, które wynoszą ≤30mVrms oraz ≤150mVpp. Zasilacz wyposażony jest w interfejsy LAN oraz USB, co umożliwia zdalną komunikację. Wymagane napięcie zasilania sieciowego mieści się w przedziale od 85V do 265V AC. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 71x124x350mm.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS800011P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
360W
Napięcie wyjściowe
0...800V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Prąd wyjściowy
0...1,44A
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj zasilacza
wielozakresowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
14mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤150mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Wymiary
71x124x350mm