Indeks: T-LC-T3PS30063P
Waga: 12.817 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS30063P
Opis
Zasilacz laboratoryjny Teledyne LeCroy T3PS30063P
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 0–30V, programowalny, interfejsy LAN, USB, RS232
Programowalny zasilacz laboratoryjny Teledyne LeCroy T3PS30063P to urządzenie wielokanałowe wyposażone w trzy wyjścia. Dwa główne kanały oferują zakres napięcia wyjściowego od 0 do 30V DC oraz prąd wyjściowy do 6A. Trzeci kanał zapewnia wyjścia napięciowe o wartościach 1,8V, 2,5V, 3,3V oraz 5V DC przy maksymalnym natężeniu prądu 5A.
Parametry pracy urządzenia charakteryzują się rozdzielczością napięcia wyjściowego na poziomie 1mV oraz rozdzielczością prądu wyjściowego 0,2mA. Wartość tętnień i szumów dla napięcia regulowanego wynosi maksymalnie 1mVrms. Urządzenie obsługuje szeroki zakres napięcia zasilania od 100 do 240V AC i posiada czytelny wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 4,3".
Zasilacz został wyposażony w interfejsy komunikacyjne LAN, RS232, USB oraz EXT I/O. Wymiary obudowy wynoszą 213x145x362mm. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel zasilający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS30063P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Liczba kanałów
3
Napięcie wyjściowe
0...30V DC
Napięcie wyjściowe 2
0...30V DC
Napięcie wyjściowe 3
5V DC
Prąd wyjściowy
0...6A
Prąd wyjściowy 2
0...6A
Prąd wyjściowy 3
0...5A
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 4,3"
Rodzaj zasilacza
wielokanałowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
1mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,2mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤1mVrms
Wymiary
213x145x362mm