Indeks: T-LC-T3PS30051P
Waga: 5.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS30051P
Opis
Zasilacz laboratoryjny Teledyne LeCroy T3PS30051P
Zasilacz laboratoryjny 0–30V / 5A, moc 150W
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny typu liniowego zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–30V DC oraz prąd wyjściowy do 5A, przy maksymalnej mocy wyjściowej wynoszącej 150W. Urządzenie oferuje rozdzielczość regulacji napięcia na poziomie 1mV oraz prądu 1mA. Charakteryzuje się niskim poziomem tętnień i szumów, które wynoszą odpowiednio ≤0,35mVrms oraz ≤3mVpp.
Wymiary obudowy to 154,6x144,5x280mm. Zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie 100–240V AC. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel USB, kabel zasilający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS30051P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
150W
Napięcie wyjściowe
0...30V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Obsługa
SCPI
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
0...5A
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 2,8"
Rodzaj zasilacza
liniowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
1mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Rozdzielczość wyświetlacza
240x320
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤3mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
wysoka rozdzielczość
Wymiary
154,6x144,5x280mm