Indeks: T-LC-T3PS250041P
Waga: 4.082 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS250041P
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS250041P
Zasilacz laboratoryjny 0–250V DC / 4,5A, 360W, programowalny
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS250041P to jednokanałowe urządzenie programowalne typu wielozakresowego, oferujące zakres napięcia wyjściowego od 0 do 250V DC oraz prądu do 4,5A. Przy maksymalnej mocy wynoszącej 360W, zasilacz zapewnia rozdzielczość regulacji napięcia na poziomie 5mV oraz prądu 1mA. Parametry pracy w zakresie tętnień i szumów dla napięcia regulowanego wynoszą ≤15mVrms oraz ≤80mVpp.
Konstrukcja o wymiarach 71x124x350mm wspiera zdalną kontrolę za pomocą interfejsów LAN oraz USB. Zasilacz wymaga napięcia wejściowego w zakresie 85–265V AC. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, co potwierdza trwałość zastosowanych rozwiązań technicznych w warunkach laboratoryjnych.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS250041P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
360W
Napięcie wyjściowe
0...250V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Prąd wyjściowy
0...4,5A
Rodzaj zasilacza
wielozakresowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
5mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤80mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Wymiary
71x124x350mm