Indeks: T-LC-T3PS20051P
Waga: 7.257 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS20051P
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS20051P
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 5A, moc 100W
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS20051P to programowalne urządzenie jednokanałowe o konstrukcji liniowej. Model ten charakteryzuje się mocą maksymalną wynoszącą 100W, oferując napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC oraz prąd wyjściowy do 5A. Urządzenie zapewnia wysoką precyzję parametrów z rozdzielczością napięcia wyjściowego na poziomie 100µV oraz rozdzielczością prądu wyjściowego 0,1mA.
Konstrukcja o wymiarach 107x124x313mm zasilana jest napięciem w zakresie 100–240V AC. W zestawie: kabel zasilający x3, przewód uziemiający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS20051P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
100W
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Prąd wyjściowy
0...5A
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 2,4"
Rodzaj zasilacza
liniowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
100µV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,1mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤8mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
wbudowane złącze odniesienia termopary
Wymiary
107x124x313mm