Indeks: T-LC-T3PS16081P
Waga: 5.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS16081P
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS16081P
Zasilacz laboratoryjny 0–16V / 8A, moc 128W, interfejsy LAN/USB
TELEDYNE LECROY T3PS16081P to jednokanałowy, liniowy zasilacz laboratoryjny o mocy maksymalnej 128W. Urządzenie oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–16V DC oraz prąd wyjściowy do 8A, zapewniając rozdzielczość na poziomie 1mV oraz 1mA. System charakteryzuje się niskim poziomem tętnień i szumów, które wynoszą odpowiednio ≤0,35mVrms oraz ≤3mVpp.
Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem zasilania w zakresie 100–240V AC. Wymiary obudowy wynoszą 154,6x144,5x280mm. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel USB, kabel zasilający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS16081P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
128W
Napięcie wyjściowe
0...16V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Obsługa
SCPI
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
0...8A
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 2,8"
Rodzaj zasilacza
liniowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
1mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Rozdzielczość wyświetlacza
240x320
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤3mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
wysoka rozdzielczość
Wymiary
154,6x144,5x280mm