Indeks: T-LC-T3PS160141P
Waga: 4.082 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS160141P
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS160141P
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–160V / 14,4A, 720W
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS160141P to jednokanałowe urządzenie programowalne, zaprojektowane do pracy wielozakresowej. Oferuje napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 160V DC oraz prąd wyjściowy do 14,4A, przy zachowaniu mocy maksymalnej na poziomie 720W. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością napięcia wyjściowego wynoszącą 3mV oraz rozdzielczością prądu wyjściowego na poziomie 2mA.
Parametry techniczne obejmują tętnienia i szumy dla regulowanego napięcia, które nie przekraczają 15mVrms oraz 80mVpp. Komunikacja oraz sterowanie zasilaczem odbywają się poprzez zintegrowane interfejsy LAN oraz USB. Zasilanie urządzenia realizowane jest napięciem zmiennym w zakresie od 85 do 265V AC. Konstrukcja o wymiarach 142x124x350mm pozwala na stacjonarne wykorzystanie w środowisku laboratoryjnym.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS160141P
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
720W
Napięcie wyjściowe
0...160V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Prąd wyjściowy
0...14,4A
Rodzaj zasilacza
wielozakresowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
3mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
2mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤80mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Wymiary
142x124x350mm