Indeks: T-LC-T3PS062001P
Waga: 2 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS062001P
Opis
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS062001P
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–6V / 200A, moc 1,2kW
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS062001P to urządzenie programowalne, jednokanałowe, o mocy wyjściowej 1,2kW. Parametry wyjściowe umożliwiają regulację napięcia w zakresie od 0 do 6V oraz prądu w zakresie od 0 do 200A.
Urządzenie posiada wymiary zewnętrzne wynoszące 423x43,6x447,2mm. W zestawie: adapter, osłona, uchwyt montażowy x2, wspornik montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS062001P
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc wyjściowa
1,2kW
Napięcie wyjściowe
0...6V
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...200A
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
T3PS
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
ochrona przed przepięciami
Wymiary
423x43,6x447,2mm