Indeks: T-LC-T3CP500-5
Waga: 0.18 kg
Opinie: 0
Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP500-5
Opis
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3CP500-5
Sonda prądowa do oscyloskopu, pasmo 5MHz, zakres 75–500A
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3CP500-5 przeznaczona jest do współpracy z oscyloskopami w celu realizacji pomiarów prądu zmiennego AC oraz stałego DC. Urządzenie charakteryzuje się pasmem przenoszenia wynoszącym 5MHz oraz czasem narastania sygnału na poziomie ≤70ns. Zakres pomiarowy sondy dla prądu AC oraz DC mieści się w przedziale od 75A do 500A.
Konstrukcja urządzenia obejmuje przewód o długości 1,5m zakończony wtykiem typu BNC, co zapewnia kompatybilność z większością standardowych wejść pomiarowych. Wymiary fizyczne sondy wynoszą 174x67,5x30mm, co umożliwia operowanie nią w typowych warunkach laboratoryjnych i serwisowych.
Tagi: Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP500-5
Cechy
Budowa kabla/przejścia
BNC wtyk
Czas narastania
≤70ns
Długość przewodu
1,5m
Pasmo
5MHz
Pomiar
prądu DC
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj sondy
prądowa
Typ sondy pomiarowej
do oscyloskopu
Wymiary
174x67,5x30mm