Indeks: T-LC-T3CP150-12
Waga: 0.18 kg
Opinie: 0
Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP150-12
Opis
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3CP150-12
Sonda prądowa 12MHz, zakres pomiarowy 30–150A
Sonda prądowa T3CP150-12 przeznaczona jest do współpracy z oscyloskopami, umożliwiając pomiar prądu AC oraz prądu DC. Urządzenie pracuje w paśmie do 12MHz i charakteryzuje się czasem narastania sygnału nieprzekraczającym 29ns.
Zakres pomiarowy dla prądów zmiennych i stałych wynosi od 30A do 150A. Sonda wyposażona jest w przewód o długości 1,5m, zakończony wtykiem BNC, co umożliwia bezpośrednie podłączenie do aparatury pomiarowej.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 174x67,5x30mm pozwala na wykorzystanie sondy w pomiarach diagnostycznych układów elektronicznych wymagających monitorowania wysokich wartości natężenia prądu.
Tagi: Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP150-12
Cechy
Budowa kabla/przejścia
BNC wtyk
Czas narastania
≤29ns
Długość przewodu
1,5m
Pasmo
12MHz
Pomiar
prądu DC
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj sondy
prądowa
Typ sondy pomiarowej
do oscyloskopu
Wymiary
174x67,5x30mm