Indeks: T-LC-HVD3102A
Waga: 0.5 kg
Opinie: 0
Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY HVD3102A
Opis
Sonda oscyloskopowa Teledyne LeCroy HVD3102A
Sonda oscyloskopowa różnicowa 100:1 / 1000:1, pasmo 25MHz
Sonda różnicowa wysokonapięciowa do oscyloskopu oferuje pasmo przenoszenia wynoszące 25MHz oraz maksymalne napięcie wejściowe 1,5kV. Urządzenie charakteryzuje się czasem narastania sygnału na poziomie ≤14ns. Dostępne współczynniki podziału wynoszą 100:1 oraz 1000:1, co pozwala na szeroki zakres pracy z sygnałami o wysokiej amplitudzie.
Długość przewodu sondy wynosi 2,25m, co zapewnia zasięg podczas wykonywania pomiarów. W zestawie: chwytaki pomiarowe (czarny/czerwony) CAT II 1000V, chwytaki pomiarowe haczykowe (czerwony/czarny) CAT II 1000V, chwytaki pomiarowe krokodylkowe (czerwony/czarny) CAT I 2000V, chwytaki pomiarowe krokodylkowe (czerwony/czarny) CAT II 1000V, końcówki widełkowe (czerwone/czarne) CAT III 1000V, krokodylki CAT I 6000V, krokodylki CAT III 1000V.
Tagi: Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY HVD3102A
Cechy
Artykuły współpracujące
LC-SURFER4104HD
Czas narastania
≤14ns
Długość przewodu
2,25m
Dzielnik
1000:1
Napięcie wejściowe maks.
1,5kV
Pasmo
25MHz
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj sondy
wysokonapięciowa
Typ sondy pomiarowej
do oscyloskopu
Zawartość zestawu
krokodylki CAT III 1000V