Indeks: T-LC-T3RC0600-HF
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Sonda: cewka Rogowskiego TELEDYNE LECROY T3RC0600-HF
Opis
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3RC0600-HF
Sonda prądowa cewka Rogowskiego, zakres 600A AC, pasmo 30MHz
Sonda prądowa typu cewka Rogowskiego przeznaczona jest do pomiaru prądu przemiennego (AC) o natężeniu do 600 A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 12 Hz do 30 MHz, co pozwala na rejestrację sygnałów w szerokim spektrum zastosowań laboratoryjnych i serwisowych. Konstrukcja sondy obejmuje cewkę o długości 0,1 m oraz przewód połączeniowy o długości 1 m. Podzespół został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, wytrzymując temperatury robocze w zakresie od -40°C do 125°C.
Tagi: Sonda: cewka Rogowskiego TELEDYNE LECROY T3RC0600-HF
Cechy
Długość przewodu
1m
Długość sondy
0,1m
Pasmo
12Hz...30MHz
Pomiar
prądu AC
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj sondy
prądowa
Temperatura pracy
-40...125°C
Typ sondy pomiarowej
cewka Rogowskiego
Zakres pomiaru prądu AC
600A