Indeks: T-LC-T3RC0300-UM
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Sonda: cewka Rogowskiego TELEDYNE LECROY T3RC0300-UM
Opis
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3RC0300-UM
Pomiar prądu AC 300A, pasmo 10Hz–30MHz, cewka Rogowskiego
Sonda prądowa typu cewka Rogowskiego służy do pomiaru prądu przemiennego w układach elektrycznych i elektronicznych. Urządzenie obsługuje zakres pomiarowy prądu AC do 300A oraz pracuje w szerokim paśmie częstotliwości od 10Hz do 30MHz.
Konstrukcja sondy charakteryzuje się wymiarami czynnymi elementu pomiarowego wynoszącymi 80mm długości. Urządzenie jest wyposażone w przewód o długości 1m, który zapewnia zasięg niezbędny do połączenia z urządzeniem pomiarowym.
Tagi: Sonda: cewka Rogowskiego TELEDYNE LECROY T3RC0300-UM
Cechy
Długość przewodu
1m
Długość sondy
80mm
Pasmo
10Hz...30MHz
Pomiar
prądu AC
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj sondy
prądowa
Temperatura pracy
-40...125°C
Typ sondy pomiarowej
cewka Rogowskiego
Zakres pomiaru prądu AC
300A