Indeks: T-LC-T3RC0060-LF
Waga: 0.18 kg
Opinie: 0
Sonda: cewka Rogowskiego TELEDYNE LECROY T3RC0060-LF
Opis
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3RC0060-LF
Sonda prądowa cewka Rogowskiego, pasmo 11Hz–5MHz, 60A
Sonda typu cewka Rogowskiego przeznaczona jest do pomiaru prądu AC. Urządzenie charakteryzuje się pasmem pracy wynoszącym od 11 Hz do 5 MHz oraz prądem znamionowym na poziomie 60 A.
Element pomiarowy posiada długość 100 mm, a przewód łączący wynosi 1 m. Konstrukcja sondy umożliwia przeprowadzanie pomiarów w układach o zadanych parametrach częstotliwościowych.
Tagi: Sonda: cewka Rogowskiego TELEDYNE LECROY T3RC0060-LF
Cechy
Długość kabla
1m
Długość sondy
0,1m
Pasmo
5MHz
Pomiar
prądu AC
Prąd znamionowy
60A