Indeks: T-LC-T3DSOH1202-ISO
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Oscyloskop ręczny TELEDYNE LECROY T3DSOH1202-ISO
Opis
Oscyloskop ręczny 200MHz, 2 kanały, próbkowanie 1Gsps
Oscyloskop ręczny o paśmie 200MHz wyposażony w dwa kanały pomiarowe oraz rozdzielczość pionową 8 bitów. Urządzenie oferuje próbkowanie na poziomie 1Gsps oraz długość rekordu pamięci 12Mpts na kanał. Dzięki izolowanym wejściom i czułości wejściowej od 2mV/dz do 100V/dz, przyrząd umożliwia obserwację sygnałów w szerokim zakresie. Podstawa czasu regulowana jest w zakresie od 1ns do 100s/dz, a impedancja wejściowa wynosi 1MΩ/14pF.
Obudowa o klasie szczelności IP51 mieści akumulator Li-Ion 12V o pojemności 6900mAh, co pozwala na mobilne wykorzystanie sprzętu. Wymiary urządzenia wynoszą 276x168x68mm, a interfejs USB umożliwia komunikację z komputerem. W zestawie: adaptery, certyfikat kalibracji producenta, kabel USB, pokrowiec, przewody pomiarowe, sondy pomiarowe oraz zasilacz. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Oscyloskop ręczny TELEDYNE LECROY T3DSOH1202-ISO
Cechy
Bateria/ akumulator
akumulator Li-Ion 12V 6900mAh x1
Czas narastania
≤2ns
Czułość wejściowa
2mV/dz...100V/dz
Długość rekordu pamięci
12Mpts/ch
Funkcje dodatkowe
rejestrator danych
Gwarancja producenta (miesiące)
36
Impedancja wejściowa
1MΩ/14pF
Interfejs
USB
Klasa szczelności
IP51
Liczba kanałów
2
Pasmo
200MHz
Podstawa czasu
1n...100s/dz
Próbkowanie
1Gsps
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 5,6"
Rozdzielczość pionowa
8bit
Rozdzielczość wyświetlacza
640x480
Seria producenta
T3DSOH1000-ISO
Sprzężenie wejścia
AC, DC, GND
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
oscyloskop ręczny
Właściwości przyrządów pomiarowych
izolowane wejścia
Wymiary
276x168x68mm
Wyposażenie standardowe
zasilacz
Wyzwalanie
zbocze opadające
Źródła wyzwalania
CH2
Źródło zasilania