Indeks: T-LC-T3LCR1300
Waga: 2 kg
Opinie: 0
Mostek RLC TELEDYNE LECROY T3LCR1300
Opis
Pomiar L, C, R, DCR, Q, θ 10Hz–300kHz, dokładność 0,05%
Mostek RLC Teledyne LeCroy T3LCR1300 to przyrząd pomiarowy zaprojektowany do analizy parametrów komponentów elektronicznych. Urządzenie umożliwia pomiar rezystancji, pojemności oraz indukcyjności, a także parametrów takich jak DCR, dobroć Q, kąt fazowy θ, konduktancja i współczynnik stratności D. Szeroki zakres częstotliwości pomiarowej od 10Hz do 300kHz oraz podstawowa dokładność na poziomie 0,05% zapewniają precyzyjną diagnostykę podzespołów.
Obudowa miernika o wymiarach 265x107x312mm przystosowana jest do pracy w środowisku laboratoryjnym przy zasilaniu sieciowym w zakresie 100...240V AC. W zestawie: adapter D-Sub 9pin męski/żeński, kabel zasilający, przewód pomiarowy.
Tagi: Mostek RLC TELEDYNE LECROY T3LCR1300
Cechy
Częstotliwość pomiarowa
10Hz...300kHz
Dokładność
0,05%
Interfejs
USB
Napięcie zasilania
100...240V AC
Parametry wyświetlacza
6 cyfr
Pomiar
współczynnika stratności D
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 3,5"
Rozdzielczość wyświetlacza
320x240
Typ miernika
mostek RLC
Właściwości przyrządów pomiarowych
funkcja Pass/Fail
Wymiary
265x107x312mm