Indeks: T-LC-T3LCR1100
Waga: 2 kg
Opinie: 0
Mostek RLC TELEDYNE LECROY T3LCR1100
Opis
Pomiar L, C, R, D, Q, θ, częstotliwość 10Hz–100kHz
Mostek RLC Teledyne LeCroy T3LCR1100 to urządzenie przeznaczone do pomiarów parametrów elementów pasywnych w szerokim zakresie częstotliwości od 10Hz do 100kHz. Przyrząd umożliwia pomiar rezystancji w zakresie od 10µΩ do 99999,9kΩ, pojemności od 1E-05pF do 9999,99mF oraz indukcyjności od 100µH do 9999,99H. Oprócz parametrów podstawowych, miernik realizuje pomiar DCR, dobroci Q, kąta fazowego θ, konduktancji oraz współczynnika stratności D.
Przyrząd zasilany jest napięciem w zakresie 100...240V AC. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 265x107x312mm. W zestawie: adapter D-Sub 9pin męski/żeński, kabel zasilający, przewód pomiarowy.
Tagi: Mostek RLC TELEDYNE LECROY T3LCR1100
Cechy
Częstotliwość pomiarowa
10Hz...100kHz
Dokładność
0,05%
Interfejs
USB
Napięcie zasilania
100...240V AC
Parametry wyświetlacza
6 cyfr
Pomiar
współczynnika stratności D
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 3,5"
Rozdzielczość wyświetlacza
320x240
Typ miernika
mostek RLC
Właściwości przyrządów pomiarowych
funkcja Pass/Fail
Wymiary
265x107x312mm