Indeks: T-LC-T3SA3200
Waga: 6 kg
Opinie: 0
Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3200
Opis
Pomiar częstotliwości 0,9–3200MHz, impedancja wejściowa 50Ω
Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3200 umożliwia prowadzenie pomiarów w zakresie częstotliwości od 0,9MHz do 3200MHz. Urządzenie charakteryzuje się impedancją wejściową wynoszącą 50Ω, co zapewnia zgodność z typowymi systemami pomiarowymi RF.
Zasilanie urządzenia realizowane jest napięciem z zakresu 100...240V AC. W przypadku zasilania częstotliwością 400Hz, wspierany zakres napięć wynosi 100...120V AC. Fizyczne wymiary analizatora to 393x207x116,5mm.
Tagi: Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3200
Cechy
Częstotliwość
0,9...3200MHz
Impedancja wejściowa
50Ω
Interfejs
USB
Napięcie zasilania
100...240V AC
Napięcie zasilania 400Hz
100...120V AC
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 10,1"
Rozdzielczość wyświetlacza
1024x600
Typ miernika
analizator widma
Wymiary
393x207x116,5mm