Indeks: T-LC-T3SA3100
Waga: 6 kg
Opinie: 0
Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3100
Opis
Pomiar częstotliwości 0,9–2100MHz, impedancja wejściowa 50Ω
Analizator widma T3SA3100 umożliwia prowadzenie pomiarów w zakresie częstotliwości od 0,9MHz do 2100MHz. Urządzenie charakteryzuje się impedancją wejściową wynoszącą 50Ω, co pozwala na dopasowanie do standardowych torów sygnałowych w zastosowaniach laboratoryjnych.
Zasilanie urządzenia realizowane jest napięciem zmiennym w zakresie 100–240V AC. W przypadku pracy z częstotliwością 400Hz, wspierany jest zakres zasilania od 100V do 120V AC. Fizyczne wymiary obudowy analizatora wynoszą 393x207x116,5mm.
Tagi: Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3100
Cechy
Częstotliwość
0,9...2100MHz
Impedancja wejściowa
50Ω
Interfejs
USB
Napięcie zasilania
100...240V AC
Napięcie zasilania 400Hz
100...120V AC
Producent
TELEDYNE LECROY
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 10,1"
Rozdzielczość wyświetlacza
1024x600
Typ miernika
analizator widma
Wymiary
393x207x116,5mm