Indeks: T-TK36N.10180S170A
Marka: TEKON
Waga: 0.001 kg
Opinie: 0
Igła testowa TEKON TK36N.10.1,80.S.170.A
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Igła testowa 5A, średnica końcówki 1,8mm, raster 4mm
Igła testowa TEKON o średnicy końcówki 1,8 mm przeznaczona jest do precyzyjnych pomiarów. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 5 A oraz maksymalną rezystancją styku wynoszącą 10 mΩ.
Konstrukcja igły obejmuje końcówkę o kształcie płaskiego walca typu 10 przy zachowaniu rastra minimalnego 4 mm. Ugięcie sprężyn robocze wynosi 4,5 mm, natomiast ugięcie maksymalne osiąga wartość 5,6 mm.
Tagi: Igła testowa TEKON TK36N.10.1, 80.S.170.A
Cechy
Artykuły współpracujące
TK36N
Kształt końcówki ostrza
walec
Materiał styku
stal
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
5A
Producent
TEKON
Raster minimalny
4mm
Rezystancja styku maks.
10mΩ
Średnica końcówki
1,8mm
Typ akcesoriów pomiarowych
igła testowa
Ugięcie sprężyn maks.
5,6mm
Ugięcie sprężyn robocze
4,5mm