Indeks: T-TK36L.10140S170A
Marka: TEKON
Waga: 0.001 kg
Opinie: 0
Igła testowa TEKON TK36L.10.1,40.S.170.A
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Igła testowa 3A, średnica końcówki 1,4mm, raster 4mm
Igła testowa TEKON przeznaczona jest do precyzyjnych połączeń stykowych w układach pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 3A oraz maksymalną rezystancją styku na poziomie 10mΩ. Zastosowana konstrukcja umożliwia pracę przy ugięciu sprężyn roboczym 5mm oraz maksymalnym ugięciu do 7mm, przy zachowaniu minimalnego rastra wynoszącego 4mm.
Końcówka o średnicy 1,4mm posiada kształt płaskiego walca (główka 10). Element wykonano ze stali z powierzchnią styków pokrytą warstwą złota, co zapewnia trwałość połączenia. Komponent jest przystosowany do montażu w standardowych aplikacjach testowych.
Tagi: Igła testowa TEKON TK36L.10.1, 40.S.170.A
Cechy
Artykuły współpracujące
TK36L
Kształt końcówki ostrza
walec
Materiał styku
stal
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
3A
Producent
TEKON
Raster minimalny
4mm
Rezystancja styku maks.
10mΩ
Średnica końcówki
1,4mm
Typ akcesoriów pomiarowych
igła testowa
Ugięcie sprężyn maks.
7mm
Ugięcie sprężyn robocze
5mm