Indeks: T-GH40-25-IEEE
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH40-25-IEEE
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH40-25-IEEE
Zasilacz laboratoryjny 1kW, 0–40V / 0–25A, programowalny
Programowalny zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH40-25-IEEE to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1kW. Oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–40V DC oraz prąd wyjściowy do 25A, pracując w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Urządzenie charakteryzuje się tętnieniami i szumami napięcia na poziomie ≤7Vrms oraz ≤60Vpp, a za kontrolę parametrów odpowiadają dwa czterocyfrowe wyświetlacze LED.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19" o wymiarach 214 x 43,6 x 493 mm. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze wejściowe IEC320 w zakresie napięć 85–265V AC, a zakres temperatury pracy wynosi od 0°C do 50°C. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH40-25-IEEE
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...40V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...25A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤60Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x493mm