Indeks: T-GH40-25-ECAT
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT
Zasilacz laboratoryjny 0–40V / 25A, 1kW, programowalny
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 1kW. Jednostka dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–40V DC oraz prąd wyjściowy do 25A. Konstrukcja umożliwia pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, wspierając aplikacje wymagające precyzyjnej regulacji parametrów wyjściowych.
Konstrukcja o wymiarach 214x43,6x493mm jest przystosowana do montażu w szafach rack 19". Zasilacz przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C i zasilany jest napięciem w zakresie 85–265V AC poprzez złącze wejściowe IEC320 w standardzie europejskim. Produkt objęty jest 60-miesięcznym okresem gwarancji producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...40V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...25A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤60Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x493mm