Indeks: T-GH300-3.5-MDBS
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS
Zasilacz laboratoryjny 0–300V / 5A, moc 1,5kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS to programowalne, jednokanałowe urządzenie o maksymalnej mocy wyjściowej 1,5kW. Przyrząd oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 300V DC oraz prąd wyjściowy do 5A. Praca odbywa się w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), a parametry wyjściowe charakteryzują się tętnieniami i szumami na poziomie ≤50Vrms oraz ≤200Vpp.
Konstrukcja zasilacza o wymiarach 214x43,6x493mm przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19". Zasilanie jednostki odbywa się poprzez złącze wejściowe IEC320 w zakresie 85–265V AC. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Producent zapewnia 60-miesięczną gwarancję na oferowany model.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1,5kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...300V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...5A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤200Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x493mm