Indeks: T-GH20-50-IEEE
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH20-50-IEEE
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH20-50-IEEE
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 50A, moc 1kW
Ten jednokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC przy prądzie wyjściowym do 50A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 1kW i może pracować w trybie stałonapięciowym lub stałoprądowym. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze IEC320 przy napięciu wejściowym w zakresie 85–265V AC.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19" przy wymiarach zewnętrznych 214 x 43,6 x 493 mm. Monitorowanie parametrów pracy odbywa się za pomocą dwuczęściowego wyświetlacza LED o rozdzielczości 4 cyfr. Stabilność wyjścia określają tętnienia i szumy na poziomie ≤6Vpp oraz ≤50Vpp, przy czym urządzenie posiada izolowane wyjścia oraz wbudowane zabezpieczenia przed podnapięciem (UVP), przepięciem (OVP) i przegrzaniem (OTP).
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH20-50-IEEE
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...20V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...50A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤50Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x493mm