Indeks: T-GH150-7-IEEE
Marka: TDK-LAMBDA
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH150-7-IEEE
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH150-7-IEEE
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–150V DC / 7A, 1,05kW
Ten jednokanałowy zasilacz programowalny dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–150V DC oraz prąd do 7A, osiągając moc maksymalną 1,05kW. Urządzenie pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując tętnienia i szumy na poziomie ≤20Vrms oraz ≤75Vpp. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze IEC320 w zakresie napięć 85–265V AC.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19" i posiada wymiary 214x43,6x493mm. Zasilacz może pracować w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Producent udziela na ten produkt 60 miesięcy gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH150-7-IEEE
Cechy
Gwarancja producenta (miesiące)
60
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1,05kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...150V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Parametry wyświetlacza
4 cyfry
Prąd wyjściowy
0...7A
Producent
TDK-LAMBDA
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED x2
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Seria producenta
GENESYS+
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤75Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x493mm