Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-150-5
Indeks: T-GENH-150-5
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 5.684 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-150-5
Zasilacz laboratoryjny 0–150V / 5A, moc 750W
Programowalny zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-150-5 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 750W. Zakres regulacji napięcia wyjściowego wynosi od 0 do 150V DC, natomiast prąd wyjściowy jest regulowany w zakresie od 0 do 5A. Urządzenie oferuje rozdzielczość napięcia wyjściowego 18mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego 600µA, pracując w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19" o wymiarach 214x43,6x437,5mm. Zasilacz pracuje w zakresie napięć zasilających 85...265V AC, korzystając ze złącza wejściowego typu IEC320. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Producent udziela 60-miesięcznej gwarancji na ten produkt.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-150-5
Cechy
Artykuły współpracujące
ACC-GENH/RM
Moc maksymalna
750W
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...150V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Prąd wyjściowy
0...5A
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
18mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
600µA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤100Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x437,5mm