Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-12.5-60/LN
Indeks: T-GENH-12.5-60/LN
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 4.5 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-12.5-60/LN
Zasilacz laboratoryjny 0–12,5V / 60A, moc 750W
Programowalny zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-12.5-60/LN to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 750W. Zakres napięcia wyjściowego wynosi 0–12,5V DC, natomiast prąd wyjściowy osiąga wartość do 60A. Zasilacz pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując rozdzielczość napięcia wyjściowego na poziomie 1,5mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego wynoszącą 7,2mA.
Obudowa o wymiarach 214x43,6x437,5mm pozwala na montaż w szafach typu rack 19". Zasilanie dostarczane jest za pomocą złącza wejściowego IEC320 przy napięciu sieciowym w zakresie 85–265V AC. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-12.5-60/LN
Cechy
Artykuły współpracujące
ACC-GENH/RM
Moc maksymalna
750W
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...12,5V DC
Napięcie zasilania
85...265V AC
Prąd wyjściowy
0...60A
Rodzaj złącza wejściowego
IEC320
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
1,5mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
7,2mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤60Vpp
Tryby pracy
stałoprądowy
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie równoległym
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
214x43,6x437,5mm