Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-80-42-1P230
Indeks: T-GEN-80-42-1P230
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 13 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-80-42-1P230
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–80V / 42A, 3360W
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-80-42-1P230 to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 3360W. Zakres regulacji napięcia wyjściowego wynosi 0–80V DC, natomiast prąd wyjściowy jest regulowany w zakresie 0–42A. Urządzenie oferuje rozdzielczość napięcia wyjściowego na poziomie 1,6mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego 0,84mA, przy tętnieniach i szumach dla napięcia regulowanego nieprzekraczających 20Vrms oraz 70Vpp.
Zasilacz zasilany jest napięciem z zakresu 190–253V AC, a wejście zrealizowane jest poprzez listwę zaciskową. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafie typu rack 19", a wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 423x88x442,5mm. Urządzenie pracuje poprawnie w zakresie temperatur od 0 do 50°C. Producent udziela na ten model 60 miesięcy gwarancji.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-80-42-1P230
Moc maksymalna
3360W
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...80V DC
Prąd wyjściowy
0...42A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
1,6mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,84mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤70Vpp
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm