Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-600-8.5-3P400
Indeks: T-GEN-600-8.5-3P400
Marka: TDK-LAMBDA
Waga: 14.942 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-600-8.5-3P400
Zasilacz laboratoryjny 0–600V DC / 8,5A, moc 5,1kW
TDK-LAMBDA GEN-600-8.5-3P400 to programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej. Urządzenie dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–600V DC oraz prąd o natężeniu 0–8,5A, osiągając moc maksymalną 5,1kW. Zasilacz zasilany jest napięciem trójfazowym 3 x 342–460V AC. Konstrukcja pozwala na montaż w szafach typu rack 19" o wymiarach 423x88x442,5mm.
Urządzenie posiada dwa wyświetlacze LED o rozdzielczości czterech cyfr. Zapewnia precyzyjną kontrolę parametrów z rozdzielczością wyjściową 12mV dla napięcia oraz 0,17mA dla prądu. Poziom tętnień i szumów wynosi ≤100Vrms oraz ≤450Vpp. Komunikacja z systemami zewnętrznymi odbywa się poprzez interfejsy RS232 i RS485, a wsparcie dla oprogramowania obejmuje sterowniki LabVIEW oraz LabWindows.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-600-8.5-3P400
Moc maksymalna
5,1kW
Montaż
rack 19"
Napięcie wyjściowe
0...600V DC
Napięcie zasilania trójfazowe
3 x 342...460V AC
Prąd wyjściowy
0...8,5A
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
12mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
0,17mA
Temperatura pracy
0...50°C
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤450Vpp
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
423x88x442,5mm